• O sklepie

Witam z malowniczo położonego Latowicza, który można zobaczyć oglądając serial "Ranczo", który jest nagrywany w mojej miejscowości i jej okolicy. Starorzecze rzeki Świder i dobre warunki glebowe (ziemia ścisła, zatrzymująca wodę) sprzyjają uprawie czosnku, z którą tak jak inni mieszkańcy Grodu Królowej Bony jestem związany od urodzenia. Jeszcze moi rodzice, nauczyli mnie tajników tradycyjnej i owocnej uprawy czosnku. Te czynniki i niepowtarzalny smak czosnku z Latowicza uczyniły go miejscowym produktem regionalnym, który 10 listopada 2010 roku został wpisany na Listę Produktów Tradycyjnych MINROL (Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi).Klikając TUTAJ możesz obejrzeć  ten wpis.

 

W 2009 roku zacząłem sprzedawać czosnek na Allegro.pl. Z upływem czasu moje aukcje zaczęły cieszyć się coraz większą popularnością, a napływające komentarze zarówno od zadowolonych jak i niezadowolonych klientów ciągle motywują mnie do coraz solidniejszego podejścia i stałej poprawy jakości transakcji.

Afera z chińskim czosnkiem wprowadziła dużo zamieszania, ponieważ musiałem poświęcić dużo czasu na wyjaśnianie czy czosnek który oferuję jesz rzeczywiście polski co wiązało się z odpowiadaniem na niezliczoną ilość telefonów i e-maili. Wpadłem więc na pomysł aby przedstawić wszystkim kiedy i jaki czosnek można kupić w Polsce, jak poznać polski czosnek pośród czosnku z innych części świata. W związku z tym postanowiłem założyć sklep internetowy z czosnkiem pod adresem www.czosnekzlatowicza.pl, który widzicie Państwo przed sobą. Właśnie tu będę starał się sprzedawać i prezentować czosnek jaki można kupić w Polsce. Każdy klient będzie mógł sobie kupić, porównać, spróbować i świadomie wybrać ten, który smakuje mu najbardziej. Dzięki temu idąc na bazarek czy do marketu będzie mógł zorientować się co mu wciskają jako Polski Czosnek. W ten sposób podniesiemy świadomość wyboru: czosnek polski czy zagraniczny.

 

Wszystkie pytania i sugestie proszę kierować na info@czosnekzlatowicza.pl gdzie służę pomocą. W miarę możliwości będę starał się spełniać Państwa oczekiwania.